Raymond Naval

Raymond Naval je tanečník a choreograf z Los Angeles, věnující se jazzu, hip hopu, baletu a contemporary. Vystudoval tanec a choreografii na Kalifornské univerzitě v Irvine. Během studií tančil v souboru Entity Contemporary Dance v Los Angeles, pod vedením Marissy Osato a Willa Johnstona.

Spolupráce a úspěchy

  • V současné době žije Raymond ve španělském Madridu, kde působil také jako choreograf a porotce taneční show Fama A Bailar! 
  • Jako tanečník účinkuje na tanečních festivalech se soubory jako jsou Osa + Mujika nebo choreografem Ikerem Karrerou.
  • V rámci taneční konference The Pulse on Tour trénoval s významnými choreografy jako jsou Brian Friedman, Tyce Diorio, Tessandra Chavez a Laurianne Gibson.
  • Pod skupinou Clear Talent Group spolupracoval například se zpěvačkou Taylor Swift (videoklip písně Shake It Off) a na známých pořadech jako jsou Glee, Dva a půl chlapa, American Music Awards a různých reklamních spotech.
  • Další choreografické a taneční spolupráce - tvorba promovideí filmových cen Oscar, projekt Art4Life choreografky Gina Starbuck, American Music Awards, PSY and MC Hammer a řady tanečních představení a koncertů pro Kalifornskou univerzitu v Irvine.

Styl výuky

Ve svých lekcích pracuje Raymond s improvizací, technikou, diagonálami a choreografiemi. Jeho choreografie představují fúzi tanečních stylů jako jsou jazz, hip hop a contemporary. Tanečníci jsou vedeni k přizpůsobení jejich vlastní taneční techniky různým hudebním stylům.

Sledujte nás